טירת הכרמל

תמונה

הצוות שלנו:

צוות אומ"ץ טירת כרמל מורכב מבנות שירות ומנהלת-מנחה-רכזת הדרכה. העבודה בסניף מבוססת על שיתוף פעולה, תמיכה הדדית ומקצועיות.

  • מנהלת הסניף –
  • מנחה-רכזת הדרכה –

הפעילות שלנו:

סניף אומ"ץ טירת כרמל פעיל בשלושה בתי ספר יסודיים ממלכתיים בעיר והבנות עובדות באופן שוטף מול למעלה מ-1,200 תלמידים ותלמידות בשנה. כמו כן, הסניף פעיל במועדוניות רווחה ושואף להגיע לגני ילדים. מעבר לעשייה המרובה בין כותלי מוסדות החינוך, סניף אומ"ץ טירת כרמל ממשיך להיות נוכח במסגרות נוספות. למשל, אירועים בקהילה דוגמת הדלקת נרות קהילתית בחנוכה, מסיבות בפורים, הפנינג לקראת פסח עם אפיית מצות, חגיגת יום העצמאות ועוד.

הגרעין

בת שירות אשר תבחר להגיע לאומ"ץ טירת כרמל תמצא לא רק עשייה ענפה ומאתגרת אלא גם משפחה במלוא מובן המילה. הבנות הן חלק מגרעין בנות שירות לאומי אינטנסיבי ומעורבות בפעילויות קהילתיות, בשיתופי פעולה עם תנועות נוער (בני עקיבא, עוז), עבודה עם בני גיל הזהב ("והדרת"), פעילות מול אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ועוד. הסניף משקיע בבנות עם ימי העשרה, ימי עיון, שיעורים, ימי כיף וכדומה.

החזון שלנו:

סניף אומ"ץ טירת כרמל רואה לעצמו למטרה להביא לקירוב לבבות בעם ישראל וכן להעמיק נושאים של זהות יהודית ומורשת ישראל בקרב ילדים ובני נוער במסגרות החינוך הממלכתיות. הסניף פועל באופן מתמיד על מנת להרחיב את הנוכחות במוסדות חינוך ולהיות חלק בלתי נפרד מהקהילה המקומית.

כתובת: בית הספר "אריאל", הכלניות 24, טירת כרמל.
שם: אומץ טירת כרמל
מס' טלפון: 073-3948554
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום