כפר יונה

הצוות שלנו:

בסניף אומ"ץ כפר יונה גיבשנו צוות איכותי ומקצועי של בנות שירות אשר זוכות לליווי צמוד של שתי רכזות הדרכה ומנהלת. במקביל בסניף גם מדריכות בשכר.

  • מנהלת הסניף- 
  • רכזת הדרכה- 

הפעילות שלנו

כפר יונה הינה עיר צעירה וחדשה בישראל אשר הוגדרה כעיר רק לאחרונה (לאחר עשרות שנים כמועצה מקומית). בכפר יונה מתגוררים כ-25,000 תושבים ואוכלוסייתה הינה אוכלוסייה צעירה וחילונית ברובה (אך במקום גם קהילות דתיות-לאומיות וחרדיות). סניף אומ"ץ בכפר יונה מגיע מדי שבוע לכ-1,000 תלמידים ובני נוער בבתי ספר יסודיים.

הסניף מקפיד על רמה בלתי מתפשרת של מקצועיות עם מערכי חינוך איכותיים, חווייתיים ומעשירים. לצד הפעילות של בנות השירות בבתי הספר במהלך השנה, אומ"ץ משתלבת גם בפעילות חינוך בחופשים. לדוגמה, הסניף מלווה את הילדים בחופשת הקיץ במסגרת קייטנות ו"בית הספר של החופש הגדול".

הגרעין המשימתי

בנות השירות אשר פעילות בסניף אומ"ץ כפר יונה יכולות להשתלב במקביל בגרעין המשימתי של תנועת הנוער "בני עקיבא" הפעיל בנתניה הסמוכה. במסגרת זו הבנות עובדות באזורים מאתגרים בעיר, בין השאר עם ילדים ובני נוער מקסימים מקהילת יוצאי אתיופיה בנתניה.

החזון שלנו:

סניף אומ"ץ כפר יונה התחיל דרכו כשלוחה של סניף אומ"ץ בנתניה. חזונו של הסניף הינו לצבור ותק ועצמאות על מנת לתת מענה לכלל הילדים ובני הנוער בעיר. על מנת להגשים משימה זו הסניף פועל באופן מתמיד להרחיב את הנוכחות בקרב באוכלוסייה המקומית. זאת מתוך מטרה להביא לחיבור וקירוב לבבות בעם ישראל.

 

כתובת: בית הספר "שורשים", רחוב דב גרונר 13, נתניה
שם: אומ"ץ כפר יונה
מס' טלפון: 073-3948565
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום