אור יהודה

תמונה

הצוות שלנו:

הצוות המגובש שלנו בסניף אומ"ץ אור יהודה מורכב מבנות שירות המלוות על ידי מנחה-רכזת הדרכה. העבודה בסניף שמה דגש על שיתוף פעולה הדוק ופורה בין אנשי הצוות.

  • מנהל הסניף- כהן דוד  052-8776800
  • רכזת הדרכה- נאוה גלעם 054-5492107

 

הפעילות שלנו

אור יהודה הינה עיר תוססת באזור המרכז אשר מתגוררים בה כ-40,000 תושבים ומתוכם כ-10,000 ילדים ובני נוער בכל הגילאים. אוכלוסיית העיר הטרוגנית ובאור יהודה גרים זה לצד זה דתיים, חילונים, חרדים, צברים, עולים חדשים, משפחות צעירות וותיקים.

סניף אומ"ץ באור יהודה פועל בכל בתי הספר היסודיים ממלכתיים בעיר וכן בגני ילדים, מועדוניות רווחה, מתנ"סים ועוד. בנות השירות של אומ"ץ מחוברות היטב לקהילה ומקבלות חיבוק חם מצד מוסדות הלימוד והתושבים. טווח העשייה של הסניף יוצא מכותלי בתי הספר ומגיע למסגרות חוץ פורמאליות ולאירועים שונים לאורך השנה. אור יהודה ממוקמת במרכז הארץ עם גישה תחבורתית לכל גוש דן והמרכז. לכל בת שירות משפחה מאמצת בעיר והשירות בסניף באור יהודה הוא מאתגר, ממלא ומעשיר.

גרעין בנות שירות

סניף אומ"ץ באור יהודה הוא למעשה חלק בלתי נפרד מהגרעין התורני הפועל בעיר מזה שנים. הבנות משרתות במסגרת גרעין של בנות שירות והן מלוות באופן צמוד גם על ידי רכזת הדרכה בסניף וגם על ידי רכזת גרעין בנות השירות. בנוסף לכל בת שירות יש משפחה מאמצת ממשפחות הגרעין שמלווה אותה במהלך תקופת השירות הלאומי באור יהודה.

החזון שלנו:

סניף אומ"ץ באור יהודה פועל מתוך תחושת שליחות ומטרה להביא לקירוב לבבות והעצמת הזהות היהודית בעם ישראל. בעיקר באוכלוסיות אשר אינן נמנות על המגזר הדתי-לאומי. הסניף פועל בכל בתי הספר היסודיים ממלכתיים בעיר ושואף להרחיב את נגיעתו בקהילה גם באפיקים אחרים כמו חינוך חוץ פורמאלי.

 

כתובת: יוסף קארו 10, אור יהודה
שם: אומ"ץ אור יהודה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום