קרית גת

הצוות שלנו:

צוות אומ"ץ בקריית גת מורכב מנבחרת מגובשת ואיכותית של בנות שירות, רכזת הדרכה ומדריכות בשכר. הצוות עובד בשיתוף פעולה מתמיד מתוך אמונה שביחד זה תמיד טוב יותר.

  • מנהלת המרכז – מעיין כהן, 052-3532812


הפעילות שלנו:

קריית גת היא עיר בדרום הארץ שאוכלוסייתה מונה למעלה מ-55,000 נפש. כ-33% מתושבי העיר הם ילדים ובני נוער ומדובר בתמהיל יוצא דופן של הפסיפס הישראלי במיטבו. עולים חדשים וצברים, מבוגרים ומשפחות צעירות, דתיים, חילונים וחרדים.

סניף אומ"ץ בקריית בגת פועל במגוון מוסדות חינוך בעיר לרבות גני ילדים, בתי ספר יסודיים ותיכון. נוכחות רוחבית זו המקיפה את ילדי קריית גת בכל הגילאים, חושפת את פעילות אומ"ץ אל למעלה מ-1,000 תלמידים בשנה. לצד העשייה הענפה במוסדות החינוך, בנות השירות של אומ"ץ בקריית גת ממשיכות להיות פעילות בקהילה גם מחוץ לשעות הלימודים. לדוגמה, במועדוניות רווחה, עזרה בשיעורי בית לנוער במצוקה מאוכלוסיות מוחלשות, סיוע לבני גיל הזהב, איסוף מזון למשפחות נזקקות ובעוד שלל מוקדים בקהילה המקומית.

בקריית גת אוכלוסייה חמה ומחבקת אשר עוטפת באהבה את בנות השירות של אומ"ץ ומעניקה להן חזרה ללא גבול. בנות השירות הן דמויות אהובות ומוערכות בקרב הציבור ומדובר בשירות לאומי משמעותי במלוא מובן המילה.

הגרעין

בקריית גת פועל מזה עשרות שנים גרעין בנות שירות שהוקם על ידי עמותת "בת-עמי". זהו אחד הגרעינים הוותיקים והמגוונים ביותר באזור. בנות השירות של אומ"ץ בקריית גת פועלות מתוך הגרעין, וקיים שיתוף פעולה בין תקני הבוקר ותקני אחר-הצהריים. כלומר, מעטפת אשר הופכת את השירות במרכז אומ"ץ בקריית גת לחוויה ערכית, חינוכית ומעשירה.

החזון שלנו:

סניף אומ"ץ בקריית גת רואה לעצמו למטרה להרחיב את הנגיעה של הזהות היהודית בקרב תלמידים ובני נוער בעיר. הסניף פעיל במוסדות חינוך רבים, מהגיל הרך ועד התיכון, ושואף באופן מתמיד להגדיל ולהרחיב פעילותו. בין אם במוסדות הלימוד ובין אם לאחר מכן באירועים שונים ומגוונים בקהילה.

 

כתובת: גדעון בן יואש 10 (מרכז למידה) קרית-גת
שם: אומץ קרית גת
מס' טלפון: 073-3948585
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום