בת ים

תמונה

הצוות שלנו:

הצוות במרכז בת ים מורכב מבנות שירות, מדריכות בשכר, מנחה-רכזת הדרכה ומנהל. אנחנו שומרים בבת ים על אווירה מגובשת ומאמינים שאין עבודה כעבודת צוות.

  • מנהל הסניף- 
  • רכזת הדרכה,- ענבל כהן צמח 050-9251021

הפעילות שלנו בבת ים:

בת ים ממוקמת במרכז הארץ ומתגוררים בה כ-130,000 תושבים אשר מתוכם כ-20,000 תלמידים ובני נוער. אוכלוסיית העיר מגוונת ומציגה פסיפס של החברה הישראלית. סניף אומ"ץ בבת ים עובד בפיקוח משרד החינוך עם כלל בתי הספר היסודיים הממלכתיים בעיר וכן עם גני ילדים, חטיבות ביניים, מתנ"סים, מועדוניות, צהרונים ועוד. בנוסף אנו לוקחים חלק בפעילות בלתי פורמלית ברחבי העיר לאורך השנה.

צוות המדריכים של מרכז אומ"ץ בת ים ובפרט בנות השירות הלאומי הוא נבחרת של דמויות משמעויות ואהובות במוסדות החינוך ובקהילה. לצד הפעילות שוטפת מול המגזר החילוני סניף אומ"ץ בבת ים מקבל חיבוק חם מהאוכלוסייה הדתית-לאומית בעיר. הסניף נותן מענה ופועל באמצעות מתנדבים גם בבתי ספר ומוסדות חינוך של ה"חמ"ד".

גרעין בנות השירות

גרעין בנות השירות בבת ים פועל מטעם אגודת "בת עמי" ותנועת "בני עקיבא". הגרעין שואף להצמיח מנהיגות בקרב בני הנוער ומקיים פעילות ענפה אחר הצהריים במגוון מוקדים בקהילה. חלק מבנות השירות הלאומי של אומ"ץ הן חלק מגרעין השירות הלאומי של תנועת "בני עקיבא".

גרעין משפחות

בבת ים גרעין משפחות שהוקם בשנת 2013 מתוך מגמה לפתח את מרכז העיר (שם הוא פועל). הגרעין מונה כיום כ-40 משפחות ותחומי העשייה שלו הם בעיקר תרבות, חינוך ורווחה.

החזון שלנו:

סניף אומ"ץ בת ים רואה לעצמו למטרה לפעול לקידום זהות יהודית בקרב קהלים שונים, יצירת חיבור בעם ישראל וקירוב לבבות. במיוחד בעיר מגוונת ומרתקת כמו בת ים. הסניף שואף באופן מתמיד להתפתח עם שיתופי פעולה מול הרשות המקומית ומול מוסדות החינוך בהשקה והתנעת פרויקטים ייחודיים. אנו רואים ערך מיוחד בעבודה עם מדריכים וצוות מתוך הקהילה. עבודה שמאפשרת לנו לייצר מפגש בלתי אמצעי בין המדריכים לתלמידים גם לאחר שעות הלימודים במוסדות החינוך הפורמאליים.

כתובת: רח' ניסנבאום 22 ביה"ס יגאל אלון
שם: אומ"ץ בת-ים
מס' טלפון: 077-9332215
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום