אשקלון

תמונה

הצוות שלנו:

הצוות במרכז אומ"ץ אשקלון מורכב מבנות שירות, מדריכות בשכר, פרויקטור, מנחה, מנחה חינוכית ומנהל. הצוות שלנו מקפיד על עבודה משותפת ערכית, מעצימה, איכותית ומגוונת.

  • מנהל הסניף 
  • מנחה-רכזת הדרכה –

הפעילות שלנו באשקלון:

אוכלוסיית העיר אשקלון מונה כ-150,000 נפש ומורכבת מתמהיל של הפסיפס הישראלי. דתיים לצד חילונים, צברים עם עולים חדשים, ותיקים ומשפחות צעירות. סניף אומ"ץ אשקלון ממוקם בספריה העירונית במתחם מדיה-טק. הוא מתפקד כמרכז חינוכי מוביל אשר פועל לקירוב לבבות בין האוכלוסיות השונות בעיר על ידי הגברת הנוכחות של זהות יהדות במוסדות החינוך ומחוצה להם.

במרחק של כ-5 דק' בלבד מחוף הים המקסים, סניף אומ"ץ אשקלון משתף פעולה עם מחלקת התרבות התורנית בעירייה. תודות לכך הסניף נהנה מיתרונות רבים וגישה ישירה לאירועים, שיעורים, הרצאות, מוסדות חינוך, מעורבות חברתית, ירידים, פרויקטים ועוד.

בנות אומ"ץ באשקלון פעילות בצהרונים ובתי ספר יסודיים כאשר הסניף שואף כל הזמן להתרחב לגני ילדים, חטיבות ביניים וחינוך על יסודי. הסניף פעיל במסגרות חוץ פורמאליות שונות כמו מתנ"סים, קייטנות ועוד. בתי הספר שהסניף נוכח בהם מקבלים בברכה את בנות אומ"ץ והחיבור עם הקהילה הוא עוצמתי. הילדים נהנים מהשיעורים, אוהבים את הבנות וממתינים בקוצר רוח למפגש הבא.

שיתוף הפעולה עם מחלקת התרבות התורנית בעירייה מאפשר לבנות אומ"ץ באשקלון לצבור ניסיון לא רק בהדרכה אלא גם בהיבטים משלימים כמו הפקת פרויקטים, לקיחת חלק במהלכים ציבוריים והיכרות עם הפוליטיקה העירונית.

גרעין בנות שירות

גרעין בנות השירות באשקלון מורכב מבנות המרכז של אומ"ץ ובנות השירות של עמותת עמינדב. הגרעין פועל בשיתוף עם פרויקטים עירוניים של החברה לתרבות יהודית בעיר אשקלון וכן לוקח חלק בפרויקטים עצמאיים במעגל השנה במתנ"סים, בספרייה העירונית, עם גרעין המשפחות בקהילה ועוד. זהו גרעין אקטיבי היוזם פעילויות רבות מחוץ לכותלי מוסד החינוך מתוך מטרה להרחיב את העשייה בעיר ולהגיע לקהלים רבים ככל הניתן.

החזון שלנו:

פעילות חינוכית וערכית ברוח הזהות היהודית בעיר כמו אשקלון היא משימה מאתגרת. אשקלון היא עיר גדולה עם אוכלוסייה מגוונת והחזון של סניף אומ"ץ בעיר הוא להתרחב, לגדול ולהשפיע. בנות אומ"ץ אינן פעילות רק במוסדות החינוך והסניף שואף להיות נוכח בכמה שיותר מוקדים בקהילה התוססת בעיר.

כתובת: הספרייה העירונית, מדיה-טק אשקלון.
שם: אומ"ץ אשקלון
מס' טלפון: 073-3948530
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום