אריאל

תמונה

הצוות שלנו:

בסניף אומ"ץ אריאל צוות מגובש ואיכותי המורכב מבנות שירות, רכזות הדרכה, מדריכות בשכר, מתנדבים מהקהילה המקומית ומנהל.

  • מנהל הסניף- הרב שמואל טלר 052-6070170
  • רכזת הדרכה-רננה פייל 054-5342413

הפעילות שלנו:

אריאל, בירת השומרון, היא עיר מרתקת, חמה ובעלת אוכלוסייה הטרוגנית. קהילת העיר מונה למעלה מ-20,000 תושבים ומתוכם כ-7,000 ילדים ובני נוער. בין תושבי אריאל חילונים, דתיים, חרדים, עולים חדשים, צברים, משפחות צעירות, ותיקים ועוד.

סניף אומ"ץ אריאל פעיל מאד בקהילה המקומית. בנות השירות נוכחות בבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים וגני ילדים. במקביל הבנות ממשיכות את העשייה המרובה גם במסגרות חוץ פורמאליות מגוונות כמו מתנ"סים, אירועים בקהילה, מועדוניות רווחה ועוד.

סניף אומ"ץ באריאל מתגאה באווירה משפחתית וחמה המשלבת תמיכה מקצועית עם אוזן קשב ברמה האישית. מבחינה מקצועית הסניף דוגל בעבודה אינטנסיבית ומאתגרת ועל כן השירות הלאומי באומ"ץ באריאל הוא ממלא, מספק ובעל ערך רב. הסלוגן שלנו הוא – "מי שמחפשת שירות לאומי איכותי, במלוא מובן המילה, מקומה איתנו".

גרעין בנות שירות

הפעילות של בנות השירות של אומ"ץ באריאל הינה חלק מגרעין בנות שירות הפעיל בעיר מזה שנים רבות. הגרעין אקטיבי מאד ויוזם. במסגרתו הבנות משתלבות בפעילויות במתנ"ס, במחלקה להתחדשות יהודית ובעוד מגוון מוקדים נוספים בקהילה. פעילות גרעין בנות השירות מקיפה אוכלוסיות שונות לרבות בני נוער, קשישים, עולים חדשים ועוד.

החזון שלנו:

החזון שלנו בסניף אומ"ץ באריאל הינו להעמיק את השורשים של הזהות היהודית בבירת השומרון תוך קירוב לבבות בעם ישראל. בנות השירות משקיעות זמן רב בכתיבת מערכים איכותיים המשלבים אלמנטים חווייתיים בהדרכות. הבנות שואפות ליצור קשר ישיר ואישי עם התלמידים והסניף מרחיב באופן מתמיד את היקף פעילותו ועשייתו.

 

כתובת: הציונות 18, מקלט 25 ,אריאל.
שם: אומ"ץ אריאל
מס' טלפון: 073-3948525
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום