כרמיאל

תמונה

הצוות שלנו:

הצוות המקצועי שלנו בסניף אומ"ץ כרמיאל מורכב מבנות שירות, מדריכות בשכר, מנהלת ורכזת הדרכה. בסניף אנו עובדים ביחד ובשיתוף פעולה על מנת להיות תמיד בעשייה.

  • מנהלת הסניף – טליה שטרן. 052-3003197
  • מנחה-רכזת הדרכה  

הפעילות שלנו:

כרמיאל היא עיר בצפון הארץ אשר מתגוררים בה כ-50,000 תושבים ומתוכם כ-13,500 ילדים ובני נוער. העיר ממוקמת בלב הגליל והיא מהווה נקודת ציון מרכזית על הכביש המוביל מעכו לצפת. כרמיאל נחשבת ל"עיר הגדולה של האזור" והיא משרתת לא רק את תושביה אלא גם את תושבי היישובים הכפריים שמסביבה.

סניף אומ"ץ בכרמיאל מרכז עשייה רבה במוסדות החינוך השונים בעיר. הסניף פעיל בכל בתי הספר היסודיים ממלכתיים ומגיע גם לחטיבות ביניים וחינוך על יסודי. כמו כן, סניף אומ"ץ בכרמיאל נוכח במועדוניות רווחה וכן במוקדים שונים במסגרות חוץ פורמאליות כמו אירועים בקהילה (הפנינג ארבעת המינים בסוכות, חנוכה בקניון המקומי ועוד), שיתופי פעולה עם הגרעין התורני וכיוצא באלה.

השירות באומ"ץ בכרמיאל הוא הזדמנות לבנות השירות להיות חלק ממשפחה גם בתוך בתי הספר וגם בקרב הקהילה המגוונת בעיר. לצד העשייה המרובה צוות הסניף והנהלתו דואגים רבות לבנות הן בצד המקצועי והן בפן האישי (ימי העשרה, ימי כיף, שיעורים, יחס אישי ועוד).

גרעין בנות שירות

בנות השירות בכרמיאל הן חלק מגרעין בנות השירות בעיר והן מקבלות חיבוק חם מגרעין משפחות. השירות הלאומי באומ"ץ בכרמיאל הוא שירות לאומי מספק, מאתגר וממלא.

החזון שלנו:

סניף אומ"ץ בכרמיאל שואף להעמיק את הנגיעה של הזהות היהודית בקרב האוכלוסייה בעיר ובסביבתה. הפעילות מול מוסדות החינוך מאפשרת לנו להגיע לתלמידים רבים במהלך השנה ולהביא לקירוב לבבות בעם ישראל. סניף אומ"ץ בכרמיאל מבקש באופן מתמיד להרחיב את היקף פעילותו ולהגיע לכמה שיותר ילדים ובני נוער.

 

כתובת: בית הספר "עמית כרמיאל", דרך השלום 182, כרמיאל
שם: אומץ כרמיאל
מס' טלפון: 073-3948566
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום