גבעת זאב

תמונה

הצוות שלנו:

צוות סניף אומ"ץ בגבעת זאב הוא צוות מגובש ואיכותי המורכב מבנות שירות, מנחה ורכזת בנות שירות. אנו עובדים כל הזמן בשיתוף פעולה ושואפים להגדיל את העשייה החינוכית והציבורית שלנו.

  • מנחה-רכזת הדרכה 

הפעילות שלנו:

גבעת זאב היא מועצה מקומית באזור ירושלים הממוקמת במרחק של כ-15 דק' מהבירה. במקום אוכלוסייה איכותית ומגוונת המורכבת מכל הפסיפס הישראלי לרבות דתיים, חרדים, חילונים, צעירים, ותיקים, צברים ועולים חדשים.

סניף אומ"ץ בגבעת זאב פעיל בשני בתי הספר הממלכתיים המרכזיים ביישוב - בית הספר הממלכתי "אגמים" ובית הספר הממלכתי "יעד". בעבר (ובתקווה שגם בעתיד) הסניף לוקח  חלק בפעילות חינוכית בחטיבת הביניים המקומית מול בני הנוער ביישוב.

מעבר לעשייה העקבית והרצופה במוסדות החינוך, בנות השירות של אומ"ץ בגבעת זאב הן דמויות מוכרות ואהובות בקהילה. הן נוכחות באירועים, לוקחות חלק בפרויקטים מיוחדים ומלוות את התלמידים והתלמידות מחוץ לכותלי בית הספר. לדוגמה, הבנות אחראיות ביחד עם המנחה על קיום חידון התנ"ך היישובי, פועלות במועדוני נוער ועוד. כמו כן, הסניף מקיים שיתוף פעולה הדוק עם המתנ"ס המקומי והבנות משתתפות בעשייה החוץ-פורמאלית בהיבטים רבים כמו שעות סיפור, סדר ט"ו בשבט, הדלקת נרות חנוכה ביחד עם בני הגיל הזהב וכו'.  

הגרעין:

הפעילות של בנות אומ"ץ בגבעת זאב נעשית תחת גרעין "אלאור", גרעין משפחות הפעיל ביישוב כבר זמן רב. הבנות לוקחות חלק משמעותי בכל הפעילויות הקשורות לגרעין כמו שבתות גרעין, תפילה משותפת ביום-כיפור לחילונים ודתיים, סיורים בחג הסוכות ועוד.

החזון שלנו:

החזון שלנו בסניף אומ"ץ גבעת זאב הוא להביא לחיבור אמיתי בין האוכלוסיות ביישוב תוך הגברת המודעות לזהות יהודית וערכים יהודיים. לשם כך בנות השירות של אומ"ץ עמלות רבות על הכנת מערכי שיעור, לקיחת חלק באירועים מיוחדים וכדומה. הן פעילות הרבה מעבר לתקן מתוך אמונה בצדקת הדרך.  

כתובת: רח' התאנה 4 (בתוך בניין חטיבת הביניים)
שם: אומץ גבעת זאב
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום