נתניה

תמונה

הצוות שלנו:

בסניף אומ"ץ נתניה בנות שירות איכותיות, מדריכות בשכר, שתי רכזות הדרכה מקצועיות ומנהלת. הצוות מגובש ופועל תוך שיתוף פעולה מתמיד עם עזרה הדדית.

  • מנהלת הסניף, 
  • רכזת הדרכה- 

הפעילות שלנו

נתניה, בירת השרון, היא מהערים המרכזיות והחשובות בישראל. בעיר מתגוררים כיום כ-200,000 תושבים והאוכלוסייה מגוונת ביותר. בנתניה גרים זה לצד זה חילונים, דתיים, חרדים, עולים חדשים מכל רחבי תבל, צברים, משפחות צעירות, וותיקים וילדים.

בסניף אומ"ץ נתניה אנו שואפים להיות נוכחים בכמה שיותר מוקדים קהילתיים וחינוכיים. הסניף פעיל בבתי ספר, גני ילדים, מתנ"סים, מועדוניות רווחה ושלל אירועים שונים. לצד פעילות עקבית ומקצועית ביותר בתוך כתלי מוסדות החינוך, בנות השירות של אומ"ץ נתניה לוקחות חלק בפעילויות חוץ פורמאליות. זאת על מנת להרחיב את הקשר עם הקהילה ולהעמיק את העשייה.

השירות באומ"ץ נתניה הינו מאתגר וממלא. בסניף הקפדה גבוהה מאד על גיבוש צוות, העשרה תורנית של הבנות, ליווי מקצועי בכתיבת מערכי חינוך ועוד. הסניף ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת ועל כן נגיש מבחינה תחבורתית לכל הארץ. מרכז אומ"ץ בנתניה נהנה מקשר שוטף ותמיכה מצד אגף מינהל חינוך והמחלקה לתרבות יהודית בעיריית נתניה.

הגרעין המשימתי

בנות השירות בסניף אומ"ץ בנתניה יכולות להשתלב בגרעין המשימתי של תנועת "בני עקיבא" בעיר העובד בין השאר עם ילדים ובני נוער בסיכון. פעילות מאתגרת וממלאת המאפשרת להן לגעת באוכלוסיות נהדרות ולעבוד עם ילדים מקהילת יוצאי אתיופיה בעיר.

החזון שלנו:

החזון החשוב ביותר שלנו בסניף אומ"ץ נתניה הוא להביא לקירוב לבבות בעם ישראל. זאת תוך התכתבות עם כל הקהילות השונות בעיר ומתוך תחושת שליחות עמוקה. הסניף פועל באופן מתמיד להתרחב ואנו מאמינים שיש להעביר תכנים בנושאי יהדות ומורשת ישראל באמצעים חווייתיים ומגוונים.

כתובת: בית הספר "שורשים", רחוב דב גרונר 13, נתניה
שם: אומ"ץ נתניה
מס' טלפון: 073-3948577
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום