מבשרת ציון

תמונה

הצוות שלנו:

הצוות שלנו בסניף אומ"ץ במבשרת ציון מורכב מבנות שירות, מנחה ורכזת הדרכה ומדריכות בשכר בהתאם לצרכים המשתנים של המרכז. אנחנו שומרים תמיד על מורל גבוה, עבודה מאתגרת ושיתוף פעולה פורה ומפרה.

  •  מנחה/רכזת הדרכה, 

הפעילות שלנו במבשרת ציון:

מבשרת ציון הוא יישוב בפרברי ירושלים אשר מתגוררת בו אוכלוסיית מגוונת המונה כ-25,000 נפש. במקום גרים זה לצד זה דתיים, חילונים, צברים, עולים חדשים, משפחות צעירות ומבוגרים בני גיל הזהב. היישוב ממוקם ממש על כביש 1 (ירושלים-תל אביב) והגישה אליו נוחה מכל רחבי הארץ.

סניף אומ"ץ במבשרת ציון פעיל במסגרות חינוכיות שונות ובפרט בשלושת בתי הספר הממלכתיים ביישוב ובמקרים מסוימים גם בבית הספר הממלכתי דתי. בנות המרכז שייכות לגרעין בנות שירות פעיל מאד שנוכח גם מחוץ לכותלי מוסדות הלימוד במתנ"סים, פעילויות שונות בקהילה, מועדוניות רווחה, תנועות נוער וכו'. הסניף מארגן מעת לעת פעילויות שיא המגיעות לילדים ובני נוער בכל הגילאים.

סניף מבשרת ציון הוא הסניף הראשון של אומ"ץ והוא פועל בצמוד ל"מרכז העצבים" של העמותה. אי לכך הסניף מעורב רבות לא רק בפעילות במבשרת ציון אלא נמצא בקשר ישיר עם מרכזים חינוכיים בכל רחבי הארץ. לצד העשייה מול הקהילה, סניף אומ"ץ מבשרת ציון משקיע רבות בבנות עצמן. בין השאר על בסיס שיעורים תורניים, מפגשים עם גורמים מיוחדים ומעניינים, מסיבות ראש חודש עשירות בתוכן ופינוקים ועוד. זאת על מנת להודות להן על העבודה הקשה ולהוקיר תרומתן.

הגרעין

בנות השירות של אומ"ץ במבשרת ציון הן חלק מגרעין בנות שירות. הבנות מתגוררות ביחד באותה הדירה ופועלות במסגרת תקני אחר הצהריים עם צהרונים, מועדוניות רווחה, מרכזי גיל הזהב, ילדים בעלי צרכים מיוחדים ועוד. בנות הגרעין הן דמויות מוכרות, מוערכות ואהובות בקהילה המקבלות מהציבור חיבוק חם.

החזון שלנו:

סניף אומ"ץ במבשרת ציון היה הסניף הראשון של העמותה ובשנים האחרונות הוא חווה פריחה מחודשת. הסניף שם לעצמו למטרה לפעול באפיקים רבים בקרב הקהילה ולגעת באוכלוסיות רבות ככל הניתן. במקביל חשוב לנו להעניק לבנות הזדמנות אמיתית לשירות לאומי בעל משמעות שמצד אחד מאתגר ומצד שני מלא בעשייה.

כתובת: נצח ישראל 1, מבשרת ציון.
שם: אומ"ץ מבשרת ציון
מס' טלפון: 073-3948570
פקס: 02-6537040
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום