נצרת עלית

הצוות שלנו:

סניף אומ"ץ נצרת עלית מורכב מצוות מוכשר ואיכותי של בנות שירות ורכזת-הדרכה. אנחנו עובדים ביחד מסביב לשעון ופועלים כל הזמן לשפר ולהרחיב את פעילות הסניף.

  • מנהלת הסניף - 

הפעילות שלנו

נצרת עלית היא עיר חשובה בצפון הארץ אשר אוכלוסייתה מונה כ-60,000 נפש בעיר ובסביבתה. העיר הינה מוקד חשוב לכל האזור ויש בה קהילות מגוונות - צברים ועולים חדשים, וותיקים וצעירים, סטודנטים ומשפחות, דתיים, חילונים וחרדים.

סניף אומ"ץ נצרת עלית פועל בשורה של בתי ספר וגני ילדים. הבנות נהנות ממדרשה איכותית ("שירת דבורה") והן פועלות מול הילדים ובני הנוער גם אחר הצהריים במסגרות השונות. לדוגמה, מתנ"סים, תנועות נוער, מועדוניות רווחה, מרכז משפחה של עמידר ועוד. זאת תוך שיתוף פעולה מלא ופורה עם הגרעין התורני-ציוני.

בנות השירות של סניף אומ"ץ נצרת עלית מקבלות חיבוק חם מהקהילה המקומית ומקיימות קשרים אישיים עם התושבים. עובדה המאפשרת להן להרגיש חיבור אמיתי לקהילה ולשלב עשייה עם תחושת שליחות.

הגרעין התורני

בנצרת עלית פועל מזה כ-10 שנים גרעין תורני ותיק ובשנים האחרונות השתלב בו גרעין ציוני מתחדש. בנות השירות הן חלק מהגרעין המשימתי הוותיק והמתחדש של עמותת עמינדב בנצרת עלית, ובמסגרת זו הן לוקחות חלק פעיל ואינטנסיבי בפעילות ישירה מול הקהילה.  מה שהופך את השירות הלאומי בנצרת עלית לעשיר, ממלא ומאתגר.

החזון שלנו:

סניף אומ"ץ נצרת עילית רואה לעצמו למטרה להביא לקירוב לבבות וחיבור בין עולמות. בעיר מגוונת ומיוחדת כמו נצרת עלית מדובר במשימה לאומית של ממש. למשל, בנצרת עלית ישנה אוכלוסייה גדולה מאד של עולים חדשים ממדינות חבר העמים והסניף מסייע לקהילות הללו בכל תהליך ההשתלבות בחברה וכן בהעצמת החיבור ליהדות ומורשת ישראל.

כתובת: השקמה 1, נצרת עלית
שם: אומ"ץ נצרת עילית
מס' טלפון: 073-3948576
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום