חדרה

תמונה

הצוות שלנו:

הצוות בסניף אומ"ץ חדרה מורכב מנבחרת מנצחת של בנות שירות, רכזת-הדרכה ומנהל. כאן עובדים באהבה ונפגשים בכל שבוע עם יותר מ-1,000 תלמידים.

  • מנהלת הסניף, מלכי צור 054-5684584
  • מנחה-רכזת הדרכה – רינת אל

הפעילות שלנו בחדרה:

חדרה ממוקמת לחוף הים באזור צפון השרון וגרים בה כ-90,000 בני אדם שכ-20,000 מתוכם הם ילדים ובני נוער. אוכלוסיית העיר הינה הטרוגנית ומשלבת חילונים, דתיים, חרדים, עולים חדשים, צברים, וותיקים, משפחות צעירות ועוד.

בנות אומ"ץ חדרה נפגשות בכל שבוע עם יותר מ-1,000 תלמידים והסניף בעיר פועל בבתי ספר, גני ילדים ומתנ"סים. לצד הפעילות הרצופה והעקבית שלנו מול בני הנוער בחדרה הסניף עובד עם אוכלוסיות מהיישובים הכפריים שבסביבה כמו כפר הרא"ה, כפר פינס, מאור, פרדס חנה-כרכור, זיכרון יעקב, אור עקיבא ועוד. פעילות הסניף כוללת נוכחות בשעות הלימודים הפורמאליות לצד עבודה לאורך כל השנה מחוץ לכותלי מוסדות החינוך.

סניף אומ"ץ בחדרה חרט על דגלו לפעול גם בתוך הקהילה תוך שימת דגש על התא המשפחתי. לדוגמה, הסניף מקיים לאורך השנה פעילויות משותפות של הורים וילדים וכן מעביר סדנאות ופרויקטים בנושאי משפחה, זוגיות, הורות ועוד. אחת לחודש הסניף מקיים פעילות שכונתית בקהילה (הפנינג בנושא החודש). דוגמאות אלה הן רק מעט המחזיק את המרובה לגבי פעילות אומ"ץ חדרה.

גרעי בנות שירות

סניף אומ"ץ בחדרה נולד מתוך גרעין תורני שהוקם על ידי תושבי השכונה בוגרי תנועת הנוער "בני עקיבא". הגרעין פועל כבר יותר מ-10 שנים, מונה כ-60 משפחות ויש לו מוסדות חינוך, מועדוניות רווחה.

החזון שלנו:

החזון שלנו בסניף אומ"ץ חדרה הוא להעמיק את העשייה בקהילה ובקרב בני נוער וילדים. להגיע לכמה שיותר לבבות וליצור חיבורים בין אוכלוסיות שונות בעיר חדרה. הסניף שואף כל הזמן להתרחב ולהגדיל את פעילותו מתוך תפיסה שהתורה והנשמה היהודית פועמים בכל אחד ואחת.

כתובת: הנביאים 8, גבעת אולגה.
שם: אומ"ץ חדרה
מס' טלפון: 073-3948543
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום