תורמים

תורמים

אומ"ץ מפעלים חינוכיים היא עמותה חינוכית שכבר למעלה מ-20 שנה עוסקת בזהות יהודית בקרב תלמידים בגני ילדים ובתי ספר בישראל. לעמותה כ-20 סניפים הפזורים ברחבי הארץ ומאות מדריכות (בנות שירות, סטז'ריות, סטודנטיות ומדריכות בוגרות בשכר). אומ"ץ פועלת ללא מטרות רווח ומשאביה הכספיים מבוססים על תרומות ותקציבים ציבוריים. 

תרומה לאומ"ץ היא הזדמנות לקחת חלק במפעל חינוכי יוצא דופן שמהווה גשר בין הישראליות והיהדות. זוהי תרומה שמשמעותה לקיחת חלק פעיל בהפיכת החברה בישראל לחברה מגובשת ומחוברת. הרוח של אומ"ץ רואה בעם ישראל קשת של גוונים שהינה שלם הגדול מסך חלקיו. העמותה מגיעה מדי שנה למאות אלפי תלמידים בישראל, הן במרכז והן בפריפריה. תוכניות הלימוד של אומ"ץ נכתבות בקפידה תוך מתן דגש על תכנים חווייתיים.  

לתרומה לחצו

 

 

כ-90% מפעילותה של אומ"ץ מול מוסדות החינוך נעשית ללא תמורה ומתוך תחושת שליחות. אגב שאיפה לסייע בבנייתה של חברה מגובשת, ערכית, ציונית ויהודית. המפגשים עם הילדים פותחים דלת למקורות היהודיים ומתכתבים עם נושאים אקטואליים ומועדים שונים על גבי לוח השנה. במקביל אומ"ץ פועלת ביחד עם גופים ציבוריים בנושאים חינוכיים חשובים כמו זהירות בדרכים, איכות סביבה, התנדבות, מנהיגות, תרומה לקהילה, רגישות לבעלי מוגבלויות ועוד. 

 

 

 

 

תרומה לאומ"ץ יכולה להיות גם תרומה לשיתוף פעולה בנושאים ספציפיים. לדוגמה, סיוע במימון פרויקטים ייחודיים או קידום נושאים רלבנטיים הקרובים לליבו של התורם. עזרו לנו להרחיב את פעילותינו, להגיע לקהלים רחבים, לייצר תכנים בסטנדרטים גבוהים ולשמר את הזהות היהודית החשובה לכולנו. 

 

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום