ימי חשיפה וסיירת

https://forms.gle/9wmWWmjyAUdu6Age9
יום מיונים אומץ תשפ"ג

רישום ליום מיונים ימי חשיפה

אומ"ץ משתתפת בכל ימי החשיפה של משרד החינוך. בימים אלה תוכלי להכיר את מרכזי אומ"ץ ולפגוש את המנחות, רכזות ההדרכה ובנות השירות הלאומי שמשרתות בשנה זו בעמותה. זה המקום לשאול כל שאלה ולקבל תשובות מאנשי הצוות שעומדים מאחורי העשייה של אומ"ץ.
בימי החשיפה נעזור לך למצוא את השירות הלאומי שלך. תתרשמי מהפריסה הארצית הרחבה שלנו ותלמדי אודות אפשרויות לשירות לאומי במרכזי אומ"ץ כחלק מגרעין.
ימי החשיפה יספקו לך פירוט לגבי תקני השירות של אומ"ץ ברחבי הארץ והסברים אודות מקומות השירות השונים. במהלכם אנו רושמים את פרטי הבנות המתעניינות לתקנים הרלבנטיים ולאחר מכן יוצרים עמן קשר בנוגע לתהליכי הרשמה וראיונות. כמו כן תקבלי מאיתנו חוברת מסודרת ומפורטת על הפעילות של אומ"ץ. מעבר לכל אלה מדובר על ימים שהם תמיד חוויה מדהימה ומוצלחת. 

 

 

ימי סיירת 

 

ימי סיירת נערכים במקומות שבהן בנות השירות של אומ"ץ משרתות. אלו ימים המהווים הזדמנות עבורך לבחון את המקומות השונים, להכיר את הנפשות הפועלות, ללמוד על תוכניות העבודה, לחוש את האווירה ולשוחח עם הבנות והרכזות ללא פילטרים.
אנו ממליצים להגיע ליום הסיירת עם רשימת שאלות על מנת שתוכלי לקבל תשובות לכולן. במהלך היום ייערך ראיון התאמה הדדי בו נבחן ביחד את התאמתך לשירות לאומי באומ"ץ בכלל, ובמרכז אומ"ץ הספציפי בפרט. ביום סיירת תפגשי את מקומות השירות ותבקרי במוסדות החינוך. תוכלי להרגיש את הקהילה ואת היישוב ביחד עם צוות המרכז.

 

 

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום