השירות הלאומי באומ"ץ

השירות הלאומי באומ"ץ הוא שירות לאומי איכותי בתחום החינוך העוסק בזהות יהודית במערכת החינוך הממלכתית. זוהי הזדמנות לשרת את עם ישראל על גווניו השונים בעמותה בעלת וותק של למעלה מ-20 שנה שפרוסה בכל רחבי הארץ. מעכו וכרמיאל בצפון עד קריית גת ואשקלון בדרום. שירות לאומי באומ"ץ משמעותו להשתלב בעשייה חינוכית ששמה דגש על ערכים של זהות יהודית בדגש על קירוב לבבות, יצירתיות והתחברות לעולם הילדים והנוער, בגני ילדים, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים, תיכונים, מועדוניות, צהרונים ועוד.

קירוב לבבות בעם ישראל

 בנות השירות הלאומי של אומ"ץ משתלבות במוסדות חינוך במגזר הממלכתי מתוך מטרה לחזק את הממשק שבין היהדות והישראליות. שירות לאומי באומ"ץ הוא "שירות לאומי קרבי" שנוגע בקהילה. זאת, על מנת לצקת תוכן במושג "שליחות" ולהעניק לשירות משמעות במלוא מובן המילה. 

להיות דמות משמעותית בקהילה

בנות השירות של אומ"ץ הופכות לחלק בלתי נפרד מהקהילה, הבנות משתתפות בפעילויות מחוץ לשעות הלימודים הסטנדרטיות ואף יוזמות אירועים רבים מטעמן. במרבית מרכזי אומ"ץ ברחבי הארץ ניתן להיות חלק מגרעין שירות לאומי ו/או מדרשת שילוב.

ארגז כלים לחיים

בנות השירות באומ"ץ עוברות הכשרות והשתלמויות ורוכשות ארגז כלים אשר ישמש אותן לאחר מכן במהלך החיים. ההשקעה בבנות היא רבה וכוללת נגיעה בנושאים כמו עמידה מול קהל (כיתה), חינוך ילדים ובני נוער, חינוך לגיל הרך, חינוך מיוחד, השתלמויות מקצועיות (בנושאים כמו מוסיקה, יצירה, תנועה, תיאטרון). הבנות מקבלות הדרכה ותמיכה מצד רכזות ומנחות מקצועיות בעלות השכלה אקדמית בחינוך.

שירות לאומי חווייתי

במקביל לעשייה המקצועית הבנות נהנות משירות לאומי חווייתי אשר שזור במפגשים חברתיים, הרצאות מרתקות, סיורים, ימי לימוד וכו'. הבנות מקבלות ליווי אישי ותמיכה לאורך כל הדרך.

האם זה מתאים לך?
- מחפשת שירות לאומי בתחום החינוך?
- רוצה לשרת עם בנות איכותיות מכל רחבי הארץ?
- מעוניינת להיות חלק מקהילה?
- שואפת לפעול למען ערכים של קירוב לבבות בעם ישראל?

אם כן – מקומך איתנו.

 לצפייה באלבומי תמונות

 

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום